Centrum Choy Li Fut & Tai Chi Chuan
z ostatniej chwili...


    Tong - (dla uczniów)

Liczba odwiedzających stronę
od dnia 1 stycznia 2010r.  CHI KUNG

Chi Kung jest systemem ćwiczeń wykorzystywanym przez Chińczyków od tysięcy lat. Jest on stosowany zarówno w celu uzyskania i zachowania zdrowia, jak i dla rozwinięcia większej siły w sztukach walki. Słowo Kung oznacza po chińsku pracę, natomiast Chi jest energią krążącą wewnątrz ciała - tak więc Chi Kung oznacza rozwijanie wewnętrznej energii celem zwiększenia jej zasobów i sterowanie nią.


Podczas zajęć praktykujemy techniki I-chuan Chi-Kung, Lohan Chi-Kung, oraz Tai-Chi Chi-Kung. Na zajęcia należy przyjść w luźnym ubraniu, nie krępującym ruchów i wygodnym obuwiu sportowym.

W okresie od wiosny do jesieni, większość zajęć odbywa się na świeżym powietrzu. Do pomieszczeń zamkniętych przechodzimy dopiero przy wyjątkowo niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
Zajęcia odbywają się minimum 2 razy w tygodniu (wtorek, czwartek - godz. 18:00-19:00), a dla osób zainteresowanych codziennie.

Ponieważ miejsca spotkań ustalamy na bieżąco pod koniec każdych ćwiczeń, informacje na temat najbliższych zajęć można uzyskać pisząc e-mail..Nabór do sekcji
tel. 882 103 366
E-MAIL


Nowe informacje
w zakładce
SZKOLENIA


Nowa zakładka
WIRTUALNIE

filmy wspomagające naukę


Nowe informacje
w zakładce
TONG

Twój adres IP to: 3.234.252.109
  © Copyright 1998-2020 Centrum Choy Li Fut & Tai Chi Chuan.